З А Х О Д И

на травень 2006 року

1.     17 травня о 16.00 у великому залі ПК і Т відбудеться урочиста церемонія нагородження талановитих та обдарованих дітей «Твоє майбутнє, Комсомольськ».

2.     18 травня в м. Комсомольську в рамках міжнародного молодіжного проекту «Міжнародні молодіжні муніципальні слухання-2006» відбудеться обласний семінар з питань розвитку молодіжної політики в регіоні за участю молодіжних лідерів Полтавської області та завідуючих відділом у справах сім’ї та молоді рай(міськ)держадміністрацій.

3.     20-21 травня всеукраїнська дитяча конференція в рамках молодіжного проекту НВК «Центр дитячої дипломатії» за участю команд з м.м. Комсомольська, Полтави,  Кременчука, Миколаєва, Києва, Кривого Рогу.

4.     21 травня в рамках молодіжного проекту «Молодь за здоровий спосіб життя» проводиться міська акція «Кампанія з ВІЛ-позитивними людьми» у всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу.

5.     28 травня о 10.00 черговий етап молодіжного проекту Ліги дворового футболу «Двір без наркотиків» на міні-полі із штучним покриттям.

6.     1 червня МДК, Парламент дітей та Дитяча рада в рамках 6-ти молодіжних проектів, проводить Міжнародний день захисту дітей в с. Дмитрівка.

7.     3 червня, в річницю творчого об’єднання «Лимон», відбудеться відбірковий регіональний Фестиваль молодіжної культури в рамках підготовки до Всеукраїнського фестивалю молодіжної культури

Подробиці на сайті Молодіжного депутатського клубу http://www.ydc.com.ua

Created by WEB-DSL Вся iнформацiя належить Комсомольському МiськВиконкому.   2004-2006