Традиційним є проведення в місті протягом лютого-березня міського фестивалю дитячої та юнацької творчості “Дніпрова хвиля”, в якому приймають участь обдаровані діти та творчі колективи загальноосвітніх шкіл міста, ліцеїв, технікуму, ЦД та ЮТ та ПК і Т. Кожен рік дає змогу засвітити нові яскраві зірочки на творчому небосхилі міста Комсомольська. у 2006 р. цей фестиваль був проведений вже  вп’яте.

У квітні місяці з успіхом проходить у м. Комсомольську  обласний фестиваль дитячого естрадного мистецтва  “ Таланти твої , Полтавщино “ , в якому приймали участь колективи з : Гадяча, Лубен, Лохвиці, Карлівки,  Миргорода Кременчука, Кобеляк,  Червоно заводського, Диканьки  та Комсомольська. Гадаємо, що комсомольчани пам”ятають  святкову урочисту ходу учасників фестивалю та гала – концерт, що приурочується  до Дня міста. Член спілки композиторів України, член правління Асоціації діячів естрадного мистецтва Попернацький Л.І, який неодноразово був членом журі цього фестивалю, високо оцінив рівень організації цього заходу. У 2006 році головою журі фестивалю “Таланти твої, Полтавщино” був Президент Асоціації діячів естрадного мистецтва Герасимов В.В., який був приємно здивований такою кількістю обдарованих дітей на Полтавщині і дав високу оцінку рівню організації і проведення цього фестивалю та дирекції фестивалю на чолі з Зеленською І.І.

Шість років підряд м.Комсомольськ приймає і вітає учасників Міжнародного фольклорного фестивалю “Калинове літо на Дніпрі”. За ці роки   до нас завітали колективи з Індії, Мексики, США, Італії, Іспанії, Ізраїлю, Таїланду, Фінляндії, Китаю,Сербії, Турції , Польщі, Вірменії, Грузії, Білорусії, Росії та України. Запам”яталися  учасникам та глядачам не тільки концерти, а й вечори молодіжної дружби і урочиста хода по вулицях міста ,і церемонія у Свято-Миколаївському соборі. У 2006 р. учасниками фестивалю стануть колективи із : Польщі , Португалії , Франції , Західної та Центральної Африки , Домініканської республіки , Непалу , Росії , та інші

Created by WEB-DSL Вся iнформацiя належить Комсомольському МiськВиконкому.   2004-2006