Пологове відділення

Комсомольської міської лікарні

З 03.03.2005 року пологове відділення  Комсомольської міської лікарні включене до проекту  «Здоров’я матері та дитини ».  За цей період   у  відділенні обладнано 5 індивідуальних пологових залів.  Понад 60%   пологів проводяться за участю партнерів.

Близькі родичі  мають можливість відвідувати  жінок в після пологових палатах. До мінімуму  знизилось  використання медикаментів з ціллю  знеболення пологів. Значно зменшилося  кількість інвазивних втручань під час    пологів. Процент нормальних пологів виріс до 88%.  Середня тривалість перебування в пологовому відділені  після вагінальних пологів 3 дні,  після   кесарського розтину – 6 днів.  Зразу після народження дитина  передається  матері для шкірного контакту та грудного годування. В 100%   новонароджені  знаходяться на сумісному перебуванні  з матір'ю. Дотримування теплового ланцюжка знизило до нуля гіпотермію новонароджених. Ведення пологів за  партограмою дало можливість вчасно виявляти відхилення від нормального протікання пологів і  вчасного надати кваліфіковану медичну  допомогу.

Використання сучасних  перинатальних технологій знизило до мінімуму народження дітей в асфіксії. Як показало соціологічне  опитування проведене управлінням охорони здоров’я Комсомольської міської ради, в 100 % жінки, які народжували  за останні  6 місяців в пологовому відділенні Комсомольської міської лікарні задоволені  роддопомогою

 

 

 

 

 

 

 

Created by WEB-DSL Вся iнформацiя належить Комсомольському МiськВиконкому.   2004-2006