Міжнародний день захисту дітей. Свято дитячої душі.

 

      1 червня Парламент дітей, Дитяча рада, Молодіжний депутатський клуб разом з партнерами із Центра дитячої та юнацької творчості, школи танцю «Джаз модерн РЕМА», міськспорткомітетом та громадою с. Дмитрівка подарували дітлахам та дорослим дмитрівчанам свято, яке вони запам’ятають надовго. Свято дітей в с. Дмитрівка проходило в рамках 2-х молодіжних проектів «Парламент партнерський» та «Парламент театральний».

      Ранок 1-го червня почався із міського етапу обласної акції громадської організації «Крок» до Дня захисту прав дітей «Почуй мій голос», який провели члени Дитячої ради та Парламенту дітей на вулицях м. Комсомольська. Діти роздали перехожим більше 2 тисяч листівок із статтями Конвенції ООН про  права дитини, спілкувалися із комсомольчанами, давали пояснення щодо прав дітей. Городяни активно спілкувалися із дітьми, бажали їм здоров’я та щастя.

     Далі акція «Почуй мій голос» була продовжена в с. Дмитрівка, в якій взяли участь діти з Комсомольська та із с. Дмитрівка.

     Ось перелік святкових заходів, і яких взяли участь діти двох населених пунктів:

1.     Марафон в рамках обласної акції громадської організації «Крок» до Дня захисту прав дітей «Почуй мій голос».

2.     «Грай-місто» - для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Організація ЦД та ЮТ разом з Парламентом дітей та Дитячою радою.

3.     Діяв проект «Забор общественного мнения», де діти виказали свої враження та побаження щодо проведення свята. Соки «Смак»,  блейзери і надувні кульки від ГО «Крок» були всім нагородою.

4.     Екскурсія дітей з м. Комсомольська по історичним місцям с. Дмитрівка. Це було душевно. Діти не забули дідусів та бабусь у Будинку захищеної старості. Купили їм у подарунок цукерки та печиво, заспівали їм пісень. Загальне фото на пам’ять і буде зроблене велике фото у подарунок мешканцям Будинку захищеної старості.

5.     Ліга дворового футболу. Три футбольні команди з м. Комсомльська та три команди з с. Дмитрівка різних вікових категорій. Рахунок: 2 перемоги комсомольчан та 1 матч закінчився з рахунком 0:0. Команди отримали призи: футбольні м’ячі та печатки для воротаря.

6.     Спортивні ігри «Патріот» проводила вчитель гімназії Т.О. Бодрик. Весело, завзято змагалися діти. Отримали призи: будильники, фотоальбоми, блейзери.

7.     Святкова вікторина та концерт, який організували та провели колектив ЦД та ЮТ. Неперевершені були дівчата з Центру дитячої та юнацької творчості, які подарували присутнім свої пісні. Призи калькулятори та супер-приз кофеварка були розіграні у веселій та дружній атмосфері змагання за призи.    

8.     Каша для всіх без виключення присутніх була вкрай вчасно для зголоднілих, втомлених, але щасливих учасників свята.

Прощальне вогнище. Сумно, що свято закінчилось. Останнє фото на пам’ять. Обійми, прощання, гарячі слова запрошення приїжджати в с. Дмитрівку, бо вже налагоджені добрі стосунки між дітьми та молоддю, є спільні інтереси. До нових зустрічей! 

 

 

«Усвідомлене батьківство-запорука гармонійного розвитку дитини»

Під такою назвою 5 квітня в м. Комсомольську відбулася конференція за участю провідних спеціалістів України у відповідних галузях. Це стартував наступний масштабний, розрахований на десятиліття проект «Міський тренінговий центр «Усвідомлене батьківство», який розрахований на здобуття професії «батьки» членів громади м. Комсомольська. В конференції взяли участь:

Галина Яківна Пилягіна,- професор, доктор медичних наук, Науково-дослідний інститут соціальної і судової психіатрії і наркології МОЗ України, Національна  медична Академія післядипломної освіти, м. Київ.

Вікторія Едуардівна Семенцул, старший науковий співробітник сектору агресології, Науково-дослідний інститут соціальної і судової психіатрії і наркології МОЗ України , м. Київ.

Мирослава Іванівна  Дебелюк, менеджер програм із запобігання насильства,  Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна», м. Київ

Ігор Олександрович Пирогов, завідувач сектором допомоги матерям і дітям УОЗ ОДА.

Катерина Іванівна Бабич, обласний дитячий позаштатний психіатр УОЗ ОДА.

Світлана Володимирівна Лукова, психолог, регіональний тренер Програми розвитку ООН , автор методичного посібника «Тренінг взаємодії в родинному колі».

Учасниками конференції були вихователі, вчителі, адміністрації НВЗ, лікарі-педіатри та сімейні лікарі, батьки, діти, молодь, громадськість, представники органу місцевого самоврядування та ЗМІ.

Проект готувався на протязі 3-х років та  здійснюється за ініціативою Молодіжного депутатського клубу, т.я. питання виховання дітей є основною соціальною турботою цього молодіжного зібрання.  МДК залучив до реалізації цього проекту десятки партнерів з різних галузей, опирається на досвід спеціалістів, залучає найкращих в Україні фахівців для його успішної реалізації.

Молодь міста впевнена – професія «батьки» є найважливішою з усіх відомих.

Подробиці на сайті Молодіжного депутатського клубу http://www.ydc.com.ua

 

Created by WEB-DSL Вся iнформацiя належить Комсомольському МiськВиконкому.   2004-2006