04.06.2006 р. - "ВУЛИЦЯ ДЛЯ СПОРТУ"

Бажаєш дощу - дізнайся, чи скоро будуть проводитись змагання зі стрітболу, якщо скоро - значить і дощ буде скоро. Ми провели вже другий турнір, і все це викликало думки, що десь подібне ми вже бачили, йшов дощ, зібралися команди, привітальне слово від голови МДК, під час якого всі учасники визначилися з місцем проведення 3-го турніру. Це буде міський профілакторій. відчуття "дежавю" викликали і результати змагань, знову виграли "ВАСИЛЬКИ"... Вітаємо.

Команди учасниці:

"Алексенко", "Мавпи", "Ежики", "Василек", "Пески", "StreetKom", "SB-Team"

РЕЗУЛЬТАТИ:

1 коло:

Алексенко-Мавпи    -   7-2

Ежики-StreetKom     -   6-8

SB-Team - Пески     -   5-4

Команда-переможець 1-го турніру - "Василек" одразу вийшла до півфіналу.

Півфінали:

Алексенко - StreetKom    -   3-9

SB-Team - Василек         -   4-9

Фінал:

StreetKom -  Василек      3      -    9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Молодіжний проект «Кольорове місто».

 

      3 червня 2006 року, в рамках молодіжного проекту «Кольорове місто», 40 учасників конкурсу на кращий дизайн міських клумб, здійснили призову поїздку в м. Умань, Софіївський дендропак.

      Мабуть кожному забракне слів описати ту красу, яка є в Софіївському парку князів Потоцьких, що збереглася до наших днів у майже незмінному стані. Підлітки та молодь вперше, в найкращу пору року, відвідали цю перлину дизайнерського мистецтва наших предків, відчули гордість на нашу Україну, побачили на власні очі шедевр паркової культури.

       Проект «Кольорове місто» на кращий дизайн міських клумб приніс для м. Комсомольська свої позитивні наслідки: клумби в місті стали оформлятися з дизайнерською фантазією, мають свою особистість, що приносить радість комсомольчанам та гостям Комсомольська.

       Учасники призової поїздки повернулися щасливі, в захоплені від побаченого. Ця екскурсія залишить в душах юних комсомольчан позитивні враження, які не забудуться ніколи.

 

 

 

 

 

Молодіжний проект «Енергія молодості».

 

      27 травня 2006 року у великому залі Палацу культури та творчості Школа танцю «Джаз модерн РЕМА» звітувала перед громадою м. Комсомольська своєю новою шоу-програмою «MAXIMUM», де дійсно було максимум музики, максимум руху та максимум доброго настрою. Гостями грандіозного концерту були гості Яна Гаврилова, вокал (м. Київ), Діма Ткаченко (м. Кременчук) та студія танцю «Rafael». Зал був заповнений на 100 відсотків, публіка тепло та енергійно зустрічала кожну нову композицію танцювального колективу. Це був повний аншлаг!!

     Шоу-програма «MAXIMUM» це абсолютно нові танцювальні композиції, костюми, декорації. Це результат важкого та інтенсивного репетиційного марафону у декілька місяців, це праця керівників колективу Світлани і Максима Цимбалів та Наталії Сокирко, які не мали вихідних та на сон відводилося 5 годин на добу.

    Цей молодіжний проект є яскравою сторінкою у реалізації молодіжної політики в м. Комсомольську. Колектив Школи танцю «Джаз модерн РЕМА» став відомим далеко за межами міста, приймає участь у  регіональних та всеукраїнських конкурсах, гастролює в Україні.

    Орган місцевого самоврядування, Молодіжний депутатський клуб щиро бажають успіхів колективу Школи танцю «Джаз модерн РЕМА» та й надалі їх підтримуватимуть

 

 

 

«Парламент партнерський».

В рамках реалізації декількох молодіжних проектів 27 квітня делегація МДК, Парламенту дітей, Дитячої ради та творчих колективів НВК, школи танцю «Джаз модерн «Рема» виїжджали в с. Дмитрівку із святковим концертом в рамках святкування Дня міста. Підлітки та молодь м. Комсомольська дарували радість спілкування, творчість, конкурси та тепло своїх сердець молоді с. Дмитрівка. Кращі вокальні номери групи НВК «Гарний настрій», дует «Сестри Сидоренко», Яна Сидоренко і Ольга Баклагіна та танці молодшої та середньої груп школи танцю «Джаз модерн «Рема» створили справді святкову атмосферу для молоді с. Дмитрівка. конкурси, які підготував Парламент дітей «завели» присутніх і кожна з команд (команда м. Комсомольська та команда с. Дмитрівка) намагалися перемогти.  Особливою «фішкою» став «Забор» общественного мнения», де всі бажаючі залишали свої побажання, думки, почуття. «Забор» користувався неабиякою популярністю. Визвало нарікання, що мало було місця для всіх бажаючих залишити свої враження.  Між іншим «Забор» общественного мнения» - молодіжна ініціатива Марії Тюніної, запропонована в роботі комітету МММС та в с. Дмитрівка ця ідея була апробована на 100 відсотків.

Після концерту, конкурсів відбулася молодіжна дискотека. Всі комсомольчани та молодь Дмитрівки відмітили, що почали складуватися партнерські та дружні відносини між ними.

Проводжаючи делегацію з м. Комсомольська молодь Дмитрівки запрошувала приїжджати та проводити спільні заходи задля формування молодіжної культури в с. Дмитрівка.

Подробиці на сайті Молодіжного депутатського клубу http://www.ydc.com.ua

 

Created by WEB-DSL Вся iнформацiя належить Комсомольському МiськВиконкому.   2004-2006