Комсомольському «Щоденнику» бути!

 

29 травня в Середній школі № 6 відбулася значна, для громади міста, подія, яка може змінити «обличчя» найголовнішого документа школяра, яким є учнівський щоденник.  В актовому залі школи зібралися делегації з навчально-виховних закладів міста, до складу яких входили представники учнівського самоврядування, адміністрації школи, в повному складі були присутні вчителі школи № 6.

Зав. відділом у справах сім’ї та молоді від імені партнерів презентувала присутнім концепцію учнівського щоденника, який має стати основою майбутнього кінцевого продукту. Партнерами молодіжного проекту «Щоденник» є колектив СШ № 6 та Молодіжний депутатський клуб, дизайнерські роботи виконав голова МДК – Руслан Клименко.

Мета презентації: розглянути проектні  пропозиції та схвалити в цілому подальшу розробку учнівського щоденника.

 

 

 

 

 

 Пілотні екземпляри будуть надруковані у вересні та надані в шкільні громади для обговорення, внесення пропозицій, змін, зауважень. Тільки після колективного обговорення в громаді майбутнього учнівського щоденника, з урахуванням соціального замовлення батьків та дітей на його використання – проект перетвориться у продукт.

Присутні на презентації концепції проекту «Щоденник» виказали свою точку зору, побажання, позитивно оцінили необхідність такого учнівського документу та прийняли одноголосно за основу.

Робота над проектом продовжується до вересня місяця.

 

Конкурс на найкращий логотип, девіз та назву Всеукраїнського фестивалю молодіжної культури

1 місце - Корнєєв Олександр, ЗОСШ № 4, 11-

2 місце - Макаренко Катя, ЗОСШ № 6, 10 кл. А кл.

3 місце - рок-група “Grotesque".

Конкурс на кращий дизайн клумб проекту "Кольорове місто“

1 місце - Гаібова Нігіна.

2 місце - Мокляк Марина та Полинько Анастасія

3 місце - Загорулько Анна

Подробиці на сайті Молодіжного депутатського клубу http://www.ydc.com.ua

Created by WEB-DSL Вся iнформацiя належить Комсомольському МiськВиконкому.   2004-2006